Casa Aconchegante No Capivari
| Wifi Wi-Fi | Sporttevékenységek Túrázás | Gyerekbarát Kiságyak Játékterem |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
10 vendég befogadására alkalmas, a 4 hálószobás Casa Aconchegante No Capivari Campos do Jordão olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Xilográfiai Emlékház és Múzeum, 17 percnyi sétára található. Az Aspen Mall bevásárlóközpont egy 2 km-es távolságra található Campos do Jordão városi villa hegyre néző napozóterasszal büszkélkedik.
Az Igreja de São Benedito autóval hozzávetőlegesen 10 méterre helyezkedik el.
A Casa Aconchegante No Capivari kilátást nyújt a kertre. A Campos do Jordão városi ingatlan bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobák hajszárítóval és törölközőkkel is el vannak látva az ön kényelme érdekében.
Egy kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyha is rendelkezésre áll. A vendégek delhii konyhát élvezhetnek a Sans Souci, mely 650 méterre fekszik. A 2 fürdőszobás villa továbbá rövid útra van az Emilio Ribas vasútállomástól.
- Helyi látnivalók
- Mirante do Lajeado4,3 km
- Baden Baden Beer House1,3 km
- Városkapu4,7 km
- Belvedere1,8 km
- Aspen Mall1,3 km
- Portal de Campos do Jordao4,6 km
- Boa Vista-palota3,6 km
- Grove Of Silence4,6 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional86 km
- Vasútállomások
- Emilio Ribas Train Station1,1 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Poggyászmegőrzés
- Allergiamentes szobák
Étkezés és italfogyasztás
- Közös konyha
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Szabadidős/TV szoba
- Túrázás
Szoba felszereltsége
- Fűtés
- Ülősarok
- Öltöző
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Elektromos takarók
- LCD TV
- Kiságyak
- Játékterem
- Parketta
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Aconchegante No Capivari biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Aconchegante No Capivari Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Aconchegante No Capivari?
A Casa Aconchegante No Capivari kapacitása 10 főig terjed. - ❓
A Casa Aconchegante No Capivari biztosít konyhát?
Ez a Casa Aconchegante No Capivari kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a nyaraló ablakaiból?
A nyaraló kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Aconchegante No Capivari vendégei vagyunk?
Campos do Jordão nevezetességei közé tartozik a Floresta Encantada park és az Aspen Mall bevásárlóközpont, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Casa Aconchegante No Capivari területétől. Ezenkívül az Igreja de São Benedito (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.